MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8078424
nr 807 8424
Stol
1800-tal, porslinshjul
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:32:00
300 kr
450 kr
450 kr